20.11.2017 Читать далее

НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ МЕДИКІВ СЕЛА

Нещодавно новенький медико-санітарний автомобіль "Renault Duster"  був переданий Святопетрівській амбулаторії ЗПСМ. На цю подію медики села чекали з нетерпінням, адже раніше на балансі медзакладу власного автотранспорту не було. Відтак до районного відділу охорони здоров'я із листом про нагальність придбання машини для амбулаторії  звернулася Святопетрівська сільська рада.

 

14.11.2017 Читать далее

НА ВАРТІ СПОКОЮ СВЯТОПЕТРІВЧАН - "ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ"

Із 1 листопада громадський порядок на вулицях нашого села забезпечує "Департамент охорони Святопетрівське". Таку назву має громадське формування, яке було створено восени цього року за ініціативи Святопетрівської сільради. Наразі представники ГФ вже приступили до виконання своїх обов'язків. Цілодобово два автопатрулі здійснюють об'їзд села, і зокрема нових житлових масивів, з метою забезпечення охорони громадського порядку. 24 години на добу, сім днів на тиждень - на варті спокою святопетрівчан департамент охорони.

 

13.11.2017 Читать далее

СІЛЬСЬКА МЕДАМБУЛАТОРІЯ СТАЛА БІЛЬШОЮ

Площа Святопетрівської  амбулаторії ЗПСМ збільшилася більш ніж на третину. Нещодавно завершилися ремонтні роботи на другому поверсі будівлі на вулиці Господарській, 3, в якому розташований медичний заклад. У відремонтованих приміщеннях вдалося облаштувати фізкабінет та кабінет реєстрації кардіограм. Загалом площа закладу збільшилася приблизно на 60 квадратних метрів. 

 

09.11.2017 Читать далее

НА АВТОШЛЯХАХ СЕЛА ВСТАНОВЛЕНО НОВІ СВІТЛОФОРНІ ОБ`ЄКТИ

Із пожвавленням трафіку на автомагістралях села, посилення заходів безпеки дорожнього руху набуло особливої актуальності. Тому поява нових  світлофорних об'єктів на перетині доріг убезпечує як пішоходів, так і водіїв. Тож віднедавна рух транспорту на вулиці Прорізній регулює новий світлофор. Нагадаємо, що саме ця сільська дорога сполучає село із трасою Київ-Боярка.
 
Крім того, у найближчій перспективі буде оновлено світлофорний об'єкт на вулиці Індустріальній. Має з'явитися трикольоровий регулятор руху і на виїзді з вул. Виноградної на трасу Київ-Бишів (Р-04), що на Приозерному масиві. 

 

03.11.2017 Читать далее
Страница: 1 2 3 4 5  ...