ОСВЯЧЕННЯ ДЗВІНИЦІ

ОСВЯЧЕННЯ ДЗВІНИЦІ

22.11.2018 Читать далее

ОНОВЛЕНО ПОКРІВЛІ НА ПЕРШИХ БАГАТОПОВЕРХІВКАХ СЕЛА

І хоча оновлення здебільшого відбуваються навесні, та це не стосується будівель старого житлового фонду нашого села. Цієї осені були проведені роботи із  оновлення покрівель перших багатоповерхівок Святопетрівського. Цей проект ініціювала місцева влада, а кошти на втілення його в життя  надав район. 

08.11.2018 Читать далее

НА КИЇВСЬКІЙ - НОВІ ЗУПИНКИ

Наше видання вже інформувало читачів про грандіозне будівництво дороги на Київській. Та цього року встигли не лише капітально збудувати цей відрізок автотраси. Тільки-но завершилися будівельні роботи, як з двох сторін вулиці Київської, що проходить в межах Святопетрівської сільської ради, встановили  дві нові зупинки: біля повороту на асфальтний завод та  біля в'їзду на вулицю Центральну. Тож тепер переваги змін на Київській можуть оцінити як водії, так і пасажири громадського транспорту. 

08.11.2018 Читать далее

НОВІ ПРАВИЛА ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Нині досить багато розмов про зменшення кількості осіб, які мають право на отримання  житлової субсидії. Варто спростувати деякі безпідставні чутки й визначитися, хто ж насправді має право на одержання цього виду допомоги, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 №329, що затвердила зміни до порядку надання субсидій.  

03.11.2018 Читать далее

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК НЕ ВПІЗНАТИ

На радість всім активним  прихильникам баскетболу та волейболу! Для уникнення травматизму серед юних і дорослих спортсменів на волейбольному майданчику, що знаходиться на території школи, асфальтне  покриття покрили спеціальним гумовим шаром. Нові зміни, про які подбала місцева влада, вже позитивно оцінили шанувальники цих командних видів спорту. Вони з радістю випробовують яскраве покриття,  відзначаючи нову якість спортивного дозвілля.

01.11.2018 Читать далее
Страница: 1 2 3 4 5  ...