ПРИВІТАННЯ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, привітання зі святом приймали військовослужбовці підрозділу, що розташований на території Святопетрівської сільської ради.

Наших захисників вітали  представники місцевої влади та викладачі Святопетрівської дитячої школи мистецтв (директор Зінаїда Кожем'яченко). 

 

13.10.2017 Читать далее

У НОВОМУ ПРИМІЩЕННІ І СПІВАТИ КРАЩЕ

Ошатну кімнату наповнив дзвінкий дитячий спів. І одразу на душі стало тепліше. Очі, що випромінюють щастя, уважно стежать за рухами рук викладача. Картина творчої ідилії, яка щонайкраще символізує гармонію та наповнює життя вищим сенсом, захоплює кожного, хто завітав до будівлі на  Володимирській, 2 б. Тут із 1 вересня відкрився клас вокалу Святопетрівської дитячої школи мистецтв.

Про нове приміщення для вихованців та викладачів закладу подбала Святопетрівська сільська рада. Відтепер майже щодня, крім неділі, сюди на заняття  поспішають маленькі та юні вокалісти,  віком від 5 до 16 років.

 

09.10.2017 Читать далее

СВЯТО, ЩО СПОНУКАЄ ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ

29 вересня у Святопетрівській ЗОШ відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Привітання від колег, представників влади та дітей приймали педагоги закладу. Першим свої найщиріші віншування освітянам адресував Святопетрівський сільський голова Антон Овсієнко, який подякував працівникам школи за їхню натхненну працю та побажав наснаги і нових професійних звершень. Очільник сільської ради відзначив подяками та подаруночками вчителів закладу. До привітань також приєдналися депутат Києво-Святошинської районної ради Павло Реган та директор школи Микола Неруш.

 

03.10.2017 Читать далее

ОГОЛОШЕННЯ

               До участі у тренінгах в рамках грантової програми «Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадяни Київської області»  запрошуються представники організацій громадянського суспільства та громад Броварів, Борисполя, Вишгорода, Боярки і Обухова.

Грантова програма реалізується в рамках проекту «Підтримка реформи поліції в Україні», який фінансується ЄС і впроваджується ЮНОПС у партнерстві з Поліцією Швеції, Національною поліцією України та місією Європейського Союзу з реформування сектора цивільної безпеки України.

             Проект має на меті підтримати реформу Національної поліції України за двома напрямами — взаємодія поліції з громадами та охорона громадського порядку.

23.09.2017 Читать далее

ФК "ЗЕНІТ" - ВОЛОДАР КУБКА РАЙОНУ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ

25 серпня відбувся останній і, мабуть, найдраматичніший тур Кубка Києво-Святошинського району з футболу, адже три команди мали змогу виграти цей турнір - це ФК "Зеніт" (Святопетрівське), ФК "Енергія" (Чабани) та "BSC Шпитьки".

Перший матч дня вже нічого не вирішував для його учасників, бо й боярський ФК "Віннер", й ФК "Новосілки-Чабани" втратили шанси на перемогу в цих змаганнях, а тому грали у своє задоволення. Фортуна посміхнулася футболістам селищної ради, які з рахунком 4:2 виграли у містян.

 

31.08.2017 Читать далее
Страница: 1 2 3 4 5  ...