А ПОПЕРЕДУ - ЛІТО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ!

Завжди по-особливому зворушливі почуття викликає мить, коли на шкільному подвір’ї  збирається велика шкільна родина. З роками майже незмінними залишаються атрибути свята Останнього Дзвоника: вдячні слова одинадцятикласників, зворушливі пісні про школу у виконанні кращих вокалістів закладу, щирі настанови педагогів. Та головне – це атмосфера, яка одразу полонить кожного глядача свята.

25.05.2019 Читать далее

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05.2019 Читать далее

ВДАЛИЙ ДЕБЮТ ЮНИХ ДЗЮДОЇСТІВ

Уже близько року у Святопетрівському за підтримки місцевої влади діє секція дзюдо, яку постійно відвідують більше 25 дітей. Під керівництвом тренерів Ярослава Загороднього та Євгена Кравчинського юнь успішно освоює ази боротьби, гартує свій характер, а на змаганнях проявляє жагу до перемоги, прекрасні бійцівські якості, все зростаючу майстерність.

26.04.2019 Читать далее

ЗНАЙ НАШИХ!

Близько року тому депутат Святопетрівської сільської ради Олександр Кияниця вирішив створити у селі волейбольну ветеранську команду. В ній зібралися люди самодостатні, які із задоволенням регулярно займаються улюбленим видом спорту.
 

26.04.2019 Читать далее

АЛІНА ФЕСЮН: БОЙОВИЙ ГОПАК У ДІВОЧОМУ ВИКОНАННІ

У перші ж хвилини спілкування з Аліною Фесюн одразу ж  відзначаю непритаманну її віку стриманість та особливий вишкіл, гідний спортсменів із світовим ім'ям. І такій характеристиці є цілком очевидні пояснення.  

26.04.2019 Читать далее
Страница: 1 2 3 4 5  ...