КАТАСТРОФА MH17: ПАРЛАМЕНТ НІДЕРЛАНДІВ ВИЗНАВ ПРОВИНУ РОСІЇ

Палата представників нідерландського парламенту практично одноголосно підтримала рішення Нідерландів та Австралії визнати Росію відповідальною за катастрофу із малайзійським "Боїнгом" у 2014 році над Донбасом.

17.06.2018 Читать далее

ПЕРШИЙ ВАТАЖОК "ДНР" ВИЗНАВ, ЩО "РЕСПУБЛІКОЮ" МОЖНА ТІЛЬКИ ЛЯКАТИ

Перший ватажок "ДНР" Павло Губарєв визнав, що з 2014 року окупанти і колаборанти такого понабудували на підконтрольній їм Донеччині, що цим можна тільки лякати.

16.06.2018 Читать далее

РОЗКРАДЕНІ І ЗАТОПЛЕНІ: НА ДОНБАСІ КІЛЬКІСТЬ ЗНИЩЕНИХ ШАХТ ЗБІЛЬШИЛАСЯ ДО 26 ОБ'ЄКТІВ

За останніми оновленими даними, на Донбасі приблизно 26 шахт розкрадені і всі вони затоплюються. Про це на презентації результатів дослідження екологічної ситуації на Донбасі повідомив Віктор Єрмаков, представник Державної екологічної академії післядипломної освіти, повідомляє "РБК-Україна".

16.06.2018 Читать далее

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК "STREET FIGHT" ВІДКРИЮТЬ У СВЯТОПЕТРІВСЬКОМУ

Неподалік Святопетрівської школи вже розпочалися роботи - незабаром тут з'явиться багатофункціональний майданчик "Street FIGHT". Раніше такими комплексами під відкритим небом могли похизуватися лише міста району, та вже цього літа унікальний об'єкт планують відкрити у Святопетрівському.

Майданчик безкоштовно зможуть відвідувати дорослі та школярі, котрі надають перевагу здоровому способу життя, тренуються, займаються спортом. За підтримки сільської ради, яка надала кошти на будівництво, вже наприкінці цього літа тут зможуть проводити різноманітні спортивні заходи і не лише шкільні, а й загальносільські.

 

06.06.2018 Читать далее

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

05.06.2018 Читать далее
Страница: 1 2 3 4 5  ...