Інформація!

Святопетрівська сільська рада повідомляє:

у Святопетрівській сільській раді (с. Святопетрівське, вул. Володимирська,

2 Б, кабінет № 9, 10,  окремий вхід ) проводиться:

 

1) реєстрація /зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб,

при собі необхідно мати наступні документи:

  • оригінал та копії паспорта громадянина України;
  • оригінал та копія документів на право власності;
  • оригінали та копії свідоцтв про народження дітей;
  • військовий квиток з відміткою про взяття/зняття з обліку (м. Київ, вул. Котельникова, 25 а, Києво-Святошинський районний військовий комісаріат,  прийомні дні: вівторок, четвер з 9 до 13 години;
  • додаткову інформацію по кожному конкретному випадку можна отримати за телефоном: 04598-6-19-61;

2) оформлення субсидій;

3)державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

4) видача довідок:

- про склад сім`ї (потрібно мати: паспорти гр. України, свідоцтво про народження дитини);

- форма 3 (потрібно мати документ, що посвідчує особу, оригінал документів про право власності, технічний паспорт). З 01 грудня 2016 року довідка за Формою №3 (про склад сім’ї) втратила чинність (згідно постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 861 внесено зміни до постанови Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470 та виключено форму №3 з переліку документів).

Витребування подання довідки за формою №3 чи надання послуг з видачі довідки за формою №3 не передбачено законодавством.

Для отримання довідки про реєстрацію місця проживання особи (додаток 13) громадянам потрібно надати: свідоцтво про народження, паспорт громадянина України, будинковукнигу. 

Інформація про зареєстрованих осіб в житловому приміщенні надається на запит нотаріуса, державних установ чи організацій  або за заявою власника житла.

 Дні та години прийому: - вівторок - 900 - 17 00

                                          - середа - 900 - 1700

                                          - четвер 900 - 1500  

                                     (після 1500 здача звітів в Міграційну службу)

                                        - п`ятниця - 900 - 1300

                                        -  понеділок - робота з документами

                                        обідня перерва з 1300 до 1400

 

 

 

 

ЗАПРОШУЄМО АКТИВНУ ТА МОТИВОВАНУ МОЛОДЬ ПОПОВНИТИ ОФІЦЕРСЬКІ ЛАВИ РЕФОРМОВАНОЇ ПОЛІЦІЇ!

 

У молодих, цілеспрямованих і чесних людей, які хочуть стояти на варті захисту громадян, з’явилася така можливість. З 12 жовтня по 10 листопада у Київській області проводиться прийом заяв на участь у конкурсі на заміщення 300 вакантних посад у сектори реагування патрульної поліції територіальних районних відділів поліції. 

У нинішніх складних для України умовах на плечі правоохоронців лягають значні навантаження, адже триває запекла боротьба зі злочинністю. Тому, якщо Ви активні, мотивовані, дисципліновані та бажаєте допомагати людям - ласкаво просимо на службу до Національної поліції Київської області! У нас є спільна мета – захист співвітчизників та їх майна від злочинних посягань.Об`єднавши наші цілі та зусилля, ми змінимо наше життя, поліцію та країну на краще!

 

Кожен майбутній патрульний повинен чітко усвідомлювати, що служба в поліції - це почесний обов`язок і необхідність.

 

Голова поліцейської комісії Сергій Гулієв наголосив, що всі бажаючі, які відповідають кваліфікаційним вимогам (громадянство України, відсутність судимості, вік від 21-35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії «В» та знання основ законодавства), можуть заповнити онлайн-анкету та отримати детальну інформацію на сайті поліції Київської області за посиланням:

 

(https://kv.npu.gov.ua/uk/publish/article/219994)

 

Тимчасово виконуючий обов`язки начальника поліції Київської області ДмитроЦенов зазначив, що на кожного кандидата чекає відбір, який складатиметься з тестування загальних навичок, професійного теста, медичної комісії, перевірки фізичної підготовки, психологічної перевірки, співбесіди та спецперевірки. Громадяни, які успішно пройдуть відбір конкурсу, пройдуть професійну підготовку за міжнародними стандартами.

Заробітна плата співробітника групи реагування патрульної поліції становитиме 6 тисяч гривень з перспективою кар`єрного зросту та соціальним забезпеченням згідно діючого законодавства.

Відділ комунікації

поліції Київської області

 

 

 

На постійну роботу в ДНЗ "Буратіно" потрібні
ТЕХНІЧНІ ТА ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ
Тел.  5-89-17

 

 

Святопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно, що перебуває у комунальній власності: ангар загальною площею 508,8 кв. м розташований за адресою: с. Святопетрівське, вул. Господарська, 2д.

Заяви щодо оренди зазначеного майна приймаються виконавчим комітетом Святопетрівської сільської ради у строк до 17.06.2016 року в робочі дні з 800 до 1700 год. (перерва з 1300 до 1400 год.) за адресою: с. Святопетрівське, вул. Володимирська, 2б.

ОГОЛОШЕННЯ

- На території Петрівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області розробляється детальний план території щодо розміщення та експлуатації основних підсобних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств на земельні ділянці площею 1,2 га що розташована в с. Петрівське                               Києво-Святошинського району Київської області і належить на праві власності ТОВ “І.К. Ініціатива”.

- На території Петрівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області розробляється детальний план території садибної житлової забудови на земельній ділянці в межах кварталу, що розташована в с. Петрівське Києво-Святошинського району Київської області частина з якої належить на праві власності гр. Стефановичу О.А..

На території Петрівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області розробляється детальний план території щодо розміщення об`єктів комерційного призначення на земельній ділянці по вул. Білгородська в с. Петрівське яка належить Талько Л.П

Увага!

В Київській області працює Програма «Власний дім», мета якої є підтримка індивідуального житлового будівництва на селі шляхом надання сільським забудовникам пільгових кредитів (під 3% річних, а багатодітним сім`ям, що мають 3 і більше неповнолітніх дітей – безвідсотково).

За цією програмою селяни отримують пільгові довгострокові кредити на будівництво, придбання житла та підведення інженерних мереж до власних осель через обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, що створений при облдержадміністрації відповідно до Указу Президента України №222 від 27.03.1998 року.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись за телефоном (044)-235-14-06, або прибути до Фонду за адресою: м.Київ, вул.В.Васильківська, 13/1, 4 поверх, оф.409

 

 

До відома споживачів комунальних послуг, які проживають за адресами: Київська область, Києво – Святошинський район, с. Петрівське, вул. Хмельницького Б., буд. №№ 1,3, 5, 7, 9, 1а, 1б, 1в, 5б, 5в, 9б, 9в, бульвар Шевченка Т., буд. №№ 2, 4, 6, 6а, 8, 10, пров. Приміський, буд. №№ 3, 3а, 5, 10, 12, 14, вул. Святомихайлівська, буд. №№ 13, 15, 17.

У зв`язку зі значним підвищенням цін на паливо – мастильні матеріали, вивезення побутових відходів, енергоносії та інше, повідомляємо, що тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будуть встановлені на рівні:

 

Адреса

Тариф на послуги (оплата до 20 числа поточного місяця), грн./м2

Тариф на послуги (оплата після 20 числа поточного місяця), грн./м2

пров. Приміський, буд. №№ 10, 12, 14

 

4,53

 

5,44

пров. Приміський, буд. №№ 3, 3а, 5

 

3,90

 

4,68

вул. Святомихайлівська, буд. №№ 13, 15, 17

 

3,87

 

4,64

бульвар Шевченка Т., буд. №№ 2, 6, 6а, 10

 

6,19

 

7,43

бульвар Шевченка Т., буд. №№ 4, 8

 

5,69

 

6,83

вул. Хмельницького Б., буд. №№ 5

 

6,19

 

7,43

вул. Хмельницького Б., буд. №№ 1,3, 7, 9, 1а, 1б, 1в, 5б, 5в, 9б, 9в

 

5,69

 

6,83

 

ЗАПРОШУЄМО БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ ДО СІМЕЙНОГО КЛУБУ! 
 

     Цікаві тренінги за програмою «Батьківство в радість» дозволять вам знайти відповіді на важливі запитання. 

   Заняття проходять щоп`ятниці з 11:00 до 13:00 години в приміщенні сільської бібліотеки (с. Петровське, вул. Красний Пахар, 2б). За додатковою інформацією можете звернутися до фахівця із соціальної роботи Наталії Валентинівни Євницької

Тел. 067-272-61-28 

Будемо раді бачити вас і ваших діток!